Slide Title 4
Slide Title 1

WOSIR Szelment
Adderall no prescription

Witamy w WOSiR Szelment sp. z o.o.

W malowniczym zakątku północno-wschodniej Polski mieści się nasz ośrodek - WOSiR „Szelment”. Ten nowoczesny kompleks sportowo-rekreacyjny znajduje się zaledwie 15 km na północ od Suwałk, na pograniczu gmin Jeleniewo i Szypliszki w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Szelment Wielki  na Górze Jesionowej, która w latach międzywojennych służyła do startów szybowców. Polodowcowa rzeźba terenu Suwalszczyzny oraz śnieżne zimy, trwające od listopada do kwietnia spowodowały, że sezon narciarski trwa na „polskim biegunie zimna” wyjątkowo długo.

Latem, goście Ośrodka mogą aktywnie wypoczywać korzystając z wyciągu nart wodnych, który jest drugi pod względem długości /1000m/ w Polsce. Przy wyciągu funkcjonuje, jedyne w okolicy, strzeżone, kąpielisko z brodzikiem dla dzieci i wyznaczonym obszarem dla umiejących pływać. Jest również wypożyczalnia sprzętu wodnego /kajaki i rowery wodne/ Następną atrakcją jest wspaniały park linowy z trzema, o różnej trudności, trasami, rozpiętymi na 46-ciu podporach. Można także powalczyć na wspaniałym polu do paintball’a, zagrać w minigolfa lub wypożyczyć rowery i zwiedzić przepiękną Suwalszczyznę korzystając z bezpiecznej trasy rowerowej Green Velo.

Wypoczywaj, ucz się i trenuj w Szelmencie!

Jeżeli jesteś miłośnikiem aktywnego wypoczynku, masz dość zgiełku miast, chcesz wypocząć w  niesamowitym miejscu - Szelment - to miejsce wymarzone dla Ciebie

Wypoczynek na Suwalszczyźnie - w naszym Ośrodku to hasło nabiera nowego znaczenia

 ulotka_szelment1.jpg

 
 
 
 
Aktualne przetargi w BIP           logo bipfb_big.png
SuwalKing
bezp_stok
dom-nauczyciela
logo_kmtpw
gosciniec_drumlin
hotelwarszawa
jaczno-1
logo_hotel-nad-wigrami
logo_polskienarty
logo_r5
SOT
suw
suwalszczyzna_logo_cale_kolor
TargiTurysOnline
wrota
Previous Next Play Pause