WOSIR Szelment
Adderall no prescription

Narty wodne

28.06.16

Uwaga narciarzyki wodne!!!
Prognozy na weekend są znakomite! W związku z tym wyciąg nart wodnych będzie czynny w sobotę i niedzielę /01-02 październik/. Zapraszamy!

UWAGA

Wyciąg nart wodnych WOSiR Szelment sp. z o.o. będzie niedostępny z powodu zawodów Grand Prix- Eurpy i Mistrzostw Polski w narciarstwie wodnym za wyciągiem w dniach;

Czwartek, 8 września 2016, cały dzień

Piątek, 9 września 2016, cały dzień

Sobota, 10 września 2016, cały dzień

Niedziela 11 września 2016, w godz. 8:00 – 16:00

Serdecznie przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do kibicowania czołowym zawodnikom Europy w narciarstwie wodnym /skoki, slalom, jazda figurowa/.

 

 

 

Wyciąg_nart_wodnych.jpg

 

 

Grand Prix-Puchar Europy I Mistrzostwa Polski w narciarstwie wodnym za wyciągiem.
To pierwsza tak duża impreza na wyciągu nart wodnych WOSiR Szelment. Wystartuje kilkudziesięciu zawodników z Polski, Białorusi, Czech i Niemiec. Oj będzie na co popatrzeć!

Program Zawodów

plakat_mistrzostwa_polski_narty_ok.jpg

02.09.16

UWAGA!!!!!!!
Wyciąg nart wodnych naprawiony. Od jutra /03 września/ jeździmy zgodnie z rozkładem czyli od 12:00 do 18:30. Przepraszamy za przerwę i serdecznie ZAPRASZAMY!!!

 

01.09.16

Informacja o wyciągu nart wodnych

W związku z tym, że wyciąg jest jeszcze na gwarancji nie możemy wykonać naprawy we własnym zakresie. Musi to zrobić gwarant używając oryginalnych elementów. W związku z tym czekamy na uszkodzoną część wyciągu nart wodnych. Sam montaż to moment. Choć nie jest to nasza wina, prosimy o cierpliwość i serdecznie przepraszamy za ten nieoczekiwany przestój.

 

27.08.16

 Uwaga!!!!!
Z przyczyn technicznych wyciąg nart wodnych jest nieczynny do odwołania. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby naprawić jak najszybciej usterkę. Przepraszamy serdecznie. Będziemy informować o postępach prac naprawczych na bieżąco.

 

 

 STARTUJEMY 01.05.16r.!!!!

Zgodnie z zapowiedzią już pływmy i wspinamy się w Szelmencie.

Zobacz fotki

 

Elektryczny wyciąg linowy nart wodnych umiejscowiony jest przy trawiastej plaży, przy której znajduje się też budynek zaplecza socjalno-sanitarnego oraz kładka piesza z wieżą schodową.
Tor jazdy narciarzy wodnych odbywa się po prostokącie w wymiarach na osiach liny torowej 300 x 200m ( długość toru jazdy 1000m). Na jednym z masztów znajduje się silnik elektryczny wprowadzający w ruch linę stalową z zaczepami dla 13 narciarzy. Przy maszcie z silnikiem napędowym znajduje się platforma startowa z pomostem ruchomym służącym do obsługi urządzenia operatora i z miejscem na szafę sterowniczą oraz magazynek podręczny na sprzęt narciarski i kamizelki ratunkowe dla osób bezpośrednio korzystających z wyciągu. Przy platformie startowej znajduje się pomost widokowy z trybunami dla widzów ( miejsca siedzące z podwyższeniem ) dający możliwość obserwacji popisów pływających narciarzy wodnych.
Dla osób korzystających z wyciągu został wzniesiony budynek z przeznaczeniem na zaplecze socjalno-magazynowe i sanitarne dla narciarzy, obsługi i widzów zlokalizowany na brzegu u podnóża skarpy w bezpośrednim sąsiedztwie wyciągu nart wodnych. Budynek został zaprojektowany w charakterze architektury tradycyjnej dla tego regionu. Jest to budynek jednobryłowy pokryty dachem dwuspadowym. Zaprojektowany został jako zaplecze sanitarno-socjalne (wc, prysznice, wypożyczalnia, pomieszczenie wypoczynku ) z częścią magazynową i sauną oraz z możliwością zorganizowania punktu małej gastronomii dla wyciągu nart wodnych. Obok budynku jest zlokalizowana kładka oraz wieża schodowa z szybem dźwigowym, które służą jako zejście na nabrzeże jeziora ze skarpy. Przy wyciągu jest, jedyne w okolicy, strzeżone kąpielisko z brodzikiem dla dzieci i z wyznaczonym akwenem dla umiejących pływać.

 Regulamin nart wodnych

Instukcja korzystania z wyciągu nart wodnych

CENNIK w PDF

Wyższa szkoła jazdy. Zobacz!

Krótki film o wyciągu i obiektach towarzyszących

Zobacz relację z otwarcia.

Zobacz galerię zdjęć.

Odwiedź nas na     fb_big.png                                                                              

Wyciąg czynny; Pon. - Niedz. 1200-1830

Kasa czynna;    Pon. - Niedz. 1200-1800

SuwalKing
bezp_stok
dom-nauczyciela
logo_kmtpw
gosciniec_drumlin
hotelwarszawa
jaczno-1
logo_hotel-nad-wigrami
logo_polskienarty
logo_r5
SOT
suw
suwalszczyzna_logo_cale_kolor
TargiTurysOnline
wrota
Previous Next Play Pause